Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2007, 01:05   #121
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
Proces powstawania z ziemi palladyna zostal przerwany przez zaklecie Zlego.
Ercekion nagle poczul iz poruszanie miescniami sprawa mu wiele klopotow. Kleczac opar sie ciezko na mieczu. Tarcza lezala obok, musiala mu wypasc kiedy zostal odepchniety przez moc zaklecia ochronnego. Oddychajac ciezko i uzywajac miecza jak podpory palladyn probuje wstac.
-Na miecz Swietego Fryderyka, zginiesz czarnoksiezniku, przysiegam iz sploniesz na stosie. Rzuca wsciekle slowa. Nagle jakby doszedl do siebie i uspokoil sie. Uchwycil swiety symbol i zaczal szeptac. W miare jak slowa modlitwy byly wypowiadane jego glos stawal sie coraz bardziej donosny.
-O Swiatlosci, uzycz mi swej mocy. Ukarz wrogow twoich ma reka. Pozwol mi wykonac swa wole i zniszczyc zlo stojace przedemna.Ochron mnie przed silami nieczystymi, przed slugami ciemnosci. Chocbym mial przebyc mroczne doliny Hanharu, chocbym mial stanac przed samym Varanem nie ulekne sie bowiem swiatlo jest ze mna. Odrzucam wiezy plugastwa moca Swiatlosci Modlitwa jest wznoszona w intencji zniesienia dzialania plugawej magii na sluge swiatlosci.
 
Ercekion jest offline