Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2018, 17:33   #166
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Jak by to nie brzmiało, to prawda. O pomyłce nie może być mowy. - Bosch odpowiedział Randulfowi i ruszył dalej, uśmiechając się lekko do Klary i wypytując o różne szczegóły.

***

Pod karczmą juz miał zacząć dziękować karczmarzowi za zajęcie się siostrą, ale widząc jego minę najpierw postanowił uważnie go wysłuchać. - Dobrze aby Klara to sprawdziła i oznaczyła domy dotknięte chorobą białym symbolem na drzwiach. Tak zdrowi, jak im się powie, będą unikać tych miejsc. Ja sprawdzę tego lokalnego głupka, może się czegoś dowiem. - Spojrzał jeszcze na siostrę zastanawiając się nad czymś. - Gdybyś widziała albo słyszała coś niepokojącego to nie ryzykuj, tylko mnie znajdź. Będę u tego... jak mu tam było i w której chacie mieszka? Ten miejscowy dziwak. Oszczędzi mi to trochę czasu.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline