Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2018, 19:18   #174
Yansar
 
Reputacja: 1 Yansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodzeYansar jest na bardzo dobrej drodze
- Mam pytanie, o mądre.

Manu nie spuszczał z oczu istot, cały czas przyglądając się nim i szukając końców wężowych ogonów pod wodą. Nie podobały mu się, rodziły uczciwy strach, jak kaszalot albo wąż morski. Strach który nakazywał mocno zaciskać ręce na toporze. Przez chwilę zastanawiał się, czy nie sięgnąć po wspaniały żelazny miecz ale bał się stracić ostrze w kontakcie ze słoną wodą. Poza tym z toporem czuł się pewnie.

- Tak mądre istoty mogą mi odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego mój ojciec wybiera na wodza mojego młodszego brata? Mimo, że to ja jestem wspaniałym wojownikiem? Chcę znać odpowiedź na to pytanie zanim was uwolnię.

Starał się nie patrzeć na towarzyszy, cała uwagę skupiając na coraz bardziej zdenerwowanych syrenach.
 
Yansar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem