Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2018, 08:05   #1077
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaitlin Zobacz post
Łojejku ale wy poważni, nie wiedziałam że aż tak strasznie niesmaczne głupoty pisałam.

W każdym razie chciałabym prosić wszystkich, bo zaczynam się ostro gubić. Czy moglibyście wymienić jakich npc macie jako swoich towarzyszy? I taki skromny opis wyglądu/zachowania...
Nie poważni tylko każdy ma inny rodzaj poczucia humoru.
Jednych śmieszy Jaś Fasola, innych kopanie po dupach w starych czarno-białych filmach, innych Poniedzielski, a jeszcze innych czarny humor.
Mnie ta karykatura się nie podobała / nie śmieszyła mnie.

Jeśli chodzi o moją postać to nie mogę podać
Gram w sposób reakcyjny i nawet nie zastanawiam się jak moja postać się zachowuje. Po prostu ją czuję i odgrywam. Balkazara kreują wydarzenia, a nie odgórny szablon i to każdego indywidualna sprawa jak go widzi.
Nie poznałaś Balkazara bliżej to go nie znasz. Proste

Balkazar wygląda jak na Avatarze, moi NPC byli wymienieni w ostatnim poście, a ich wygląd... jeszcze szukam. Ranghar zaproponował taki jakiego znaleźć nie mogę, ale dla mnie Enngu wygląda tak:



Razzadana jeszcze nie czuję, jeśli nie odejdzie po tej misji to może coś dla niego poszukam.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.

Ostatnio edytowane przez Raga : 10-08-2018 o 08:35.
Raga jest offline