Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2018, 11:50   #81
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Dobra. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ostatni czas i wrócimy do sesji tak jak należy (mam również nadzieję, że nie zraziliście się tą nieobecnością jak i lekkim chaosem jaki wdarł się i nadal macie ochotę ze mną pograć w świecie Pottera).
Faktycznie, sesja nieco się.... ciągnie...
Trochę postanowiłem zmienić w takim razie organizację. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie, jednakże jeżeli macie jakieś pomysły co do usprawnienia przebiegu, jestem otwarty na pomysły bo naprawdę chciałbym tą sesję skończyć.
Tak więc.
- Piszmy więcej na samej sesji. Dialogi wraz z opisami zachowań umieszczajmy także bezpośrednio na sesji jako post. Co za tym idzie, rezygnuję z koncepcji jednego byczego zbiorowego posta jak to miało do tej pory. Za długo go się tworzy, jak i za długie te posty są. Myślę, że ciekawiej dla Was i dla mnie będzie jeżeli w tygodniu umieścicie trzy krótsze posty (albo i więcej) które będą po kilka (naście) zdań. pozwoli Wam to na większą interakcję między sobą jak i mi na dodawanie małych smaczków. Oczywiście jeżeli macie ochotę na bycze posty, to śmiało, ale chyba bardziej rajcuje mnie zobaczenie, że ktoś coś pisze codziennie, nawet trochę, niż czekanie na każdego posta osobno, następnie na dialog który też idzie dość długo. Nie chciał bym, żebyście stracili zapał, a coś czuję że powoli tak się dzieje.
2. Dokumenty nadal obowiązują, jednakże bardziej do omawiania wspólnych działaj i przekazywania sobie informacji, wszelkie dialogi umieszczajmy na sesji.
3. Nie bójcie się używać różdżek, bo wam stygną

Czekam na odpowiedź z waszej strony czy nadal gramy dalej i czy ten pomysł Wam odpowiada. Zostaliśmy w 5 osób, więc musimy jakoś dać sobie radę. Ja obiecuję iż moje posty będą może nieco krótsze, ale za to będą się pojawiać dość często i regularnie [kolejnych poślizgów nie będzie, raz jeszcze Was przepraszam.]
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline