Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2018, 13:16   #83
Vivianne
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Moim zdaniem powinno być tak, jak zakładałeś przy rekrutacji. Tydzień dla nas a potem szybko Twój post. Wakacje są bardzo niewdzięcznym czasem na zaczynanie sesji więc pewnie i przez to gra idzie jak krew z nosa. Może po wakacjach uda sie nadal grać w pełnym składzie albo ewentualnie jakaś rekrutacja dodatkowa i nowyvgracz z zapałem? Doc jest super narzędziem i średnio wyobrażam sobie granie bez niego bo sesja zakładała na początku interakcje a nie kilka solówek. Ja chce grać na starych warunkach. Ewentualnie mozemy się umówić, ze jak bedą jakieś grupowe akcje wymagające codziennego zaglądania na doca a ktoś akurat wie, ze na prawdę nie da rady to będzie musiał jakoś fabularnie odłączyć postać od pozostałych i tyle.

Aha i wracając do doca. Już to kiedyś pisałam. Dialogi graczy z wtrąceniami MG(rozmowa w Ministerstwie) powinni wrzucac gracze a nie płodzić na siłę dodatkowe prostu przez co tempo gry siada bo najpierw tydzień gadamy w docu a potem jeszcze piszemy dodatkowe posty bo MG postanowił z dialogów graczy uczynić swój post.
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"
Vivianne jest offline