Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2007, 11:14   #12
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Niestety rekrutacja trochę przystopowała i do końca nie wiem kto jest chętny. Dlatego proszę, by każdy kto sie pisze na tą sesję, zgłosi sie na PW z karta postaci w miarę gotową. Naprawdę, każda koncepcja postaci może być przyjęta, proszę tylko o już gotowy opis postaci- szczegóły mogą być oczywiście dopracowane trochę później. Ci którzy już przedstawili postacie proszę o zebranie wszystkiego do kupy i ostateczny opis postaci (wiem ze jestem trochę upierdliwy no ale jednak). chciałbym ta rekrutacje skończyć przed początkiem sierpnia(do 14 będę jako tako dostępny, potem będzie mnie można złapać po 28- wtedy tez najprawdopodobniej wybiorę pełen skład dróżyny).
 
enneid jest offline