Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2018, 21:07   #6
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Głosuję na "opcję 2" bo jest dużo bliższa, jeśli nie zbieżna z tym co sam bym chciał poprowadzić

Avitto, jeśli potrzebujesz MG Pomocniczego daj mi znać, wezmę to na swoje barki z przyjemnością, a przy okazji odświeżę sobie jak to jest prowadzić, więc win-win dla nas obu.

Obawiam się tylko, że tydzień na kolejkę z gdockiem w tle to może być całkiem mało czasu biorąc pod uwagę to, że większość z nas pracuje/uczy się/ma rodzinę/inne obowiązki. Jednak to kwestia dogadania i powinno być całkiem dobrze.

Do organizacji mapy proponuję użyć Hexographera (jest numerowania hexów) i googlessheets (do zaznaczania Punktów Korzyści i ich stanu, opcja filtrowania jak znalazł)

Clutter, tak, M:YZ jak najbardziej jest dobrą analogią. Wiem co mówię bo czytałem, ale szczęścia zagrać nie miałem.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline