Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2018, 22:16   #81
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Uwzględniłem wymianę koni na kuce.

Przypominam, że niektóre postacie wiedzą, że obrok, zgrzebła, derki, itp się przydadzą. I juczne zwierzę, którego nikt nie prowadzi może zachować się nieracjonalnie. Na przykład jak się przestraszy na barce może wskoczyć do wody albo co... Mi obojętne czy macie ekwipunek czy nie, ale może Wam nie

Co do wydostania się z miasta: Są dwa sprzeczne plany - jeden z doca (Oleg zasugerował by cichaczem przejść do portu i stamtąd równie cicho wydostać się barką) i z PW od Hakona, gdzie sugeruje by wszyscy oficjalnie wyszli w mundurach (których niemal nikt już nie ma) na patrol.

Który wdrażacie, bo się zgubiłem?

Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Dobea hen. Kupię co tam baron potrzebuję, ale jak się okaże że zaraz to zmieniamy czy inne coś to ani sztuki srebra więcej do wycieczki nie dołożę.
To znaczy co? Bo nie widzę by żądał zakupu czegoś od Diuka.

W poście zadeklarowałeś kupno ubrania podróżnego - kupujesz kolejne czy odniosłeś się do tego które już masz w ekwipunku?
Prowiant na jak długo? i co pakujesz na muła? Mogę pomóc przy KP ale potrzebne są informacje.


Cytat:
Hen czy derka nie stanowi czasem uprzęży konia? I co z przyborami stajennymi, bo w podręczniku ich nie ma?
Derka wchodzi w skład przyborów stajennych, ale ok, je też, tak jak uprząż i juki macie "w gratisie". W sumie powinienem doliczyć je do obciążenia. Obroku też nie musicie kupić, ale chcę wiedzieć ile go zabieracie.

 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 11-08-2018 o 22:28.
hen_cerbin jest offline