Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2018, 23:25   #88
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Aż się chce jeszcze jednego kuca wziąć :-/

Co do wyjścia z miasta dopiero teraz zauważyłem pytanie. Ja jako dowódca optuję za moim. Jak ktoś nas wychodzących cichcem przyuważy będzie większym tematem na językach i jeszcze zamieszanie się zrobi. W sumie następnego dnia i tak wszyscy zauważą, że nas nie ma a poza tym nasze zakupy już dały kupcom do zrozumienia, że wyruszamy.

Hen_cerbin nie dam rady napisać dziś posta. Myślałem, że ten dock wystarcza i PW. Jutro w podróży 6-7 godzin i aklimatyzacja.
Post nie jest konieczny. doc i PW wystarczą.

Oki, zatem pozostaje jeszcze kwestia zdobycia mundurów (bez problemu) i założenia ich. Potem (po noclegu, tak jak wspomniałeś) je zabieracie ze sobą, wyrzucacie, palicie?

e: a kasę na kolejnego kuca masz.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 11-08-2018 o 23:36.
hen_cerbin jest offline