Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2018, 11:00   #47
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Imra przechodząc przez szyb mamrotała na okrągło pod nosem.
- Pani Śmierci zlituj się nad tymi nieszczęśnikami. Miej ich dusze w opiece i przyjmij moją kiedy nadejdzie mój koniec. Pani Śmierci zlituj się...

Ciasnota i horror sytuacji ściskał gardło i skręcał żołądek. Kiedy więc już wyszli na zewnątrz pół-elfka miała nadzieję odetchnąć. Smród deszczu i zgnilizna nieba nie przyniosły ulgi, a wręcz odwrotnie. Dłoń zacisnęła się mocniej na drzewcu broni a oczy zlustrowały okolice. Wtedy też wspomnienia uderzyły umysł kobiety. Smukła sylwetka matki, jej turkusowe oczy patrzące w dal przez okno. Jej długie turkusowe włosy misternie upięte i powłóczysta suknia w kolorze purpury - ich rodzinnego koloru. Oraz słowa.
- Poznacie ich po zapachu - Imra powiedziała na głos. - Mam nadzieje, że nie chodzi o TEN zapach... kim są oni? - kontynuowała retoryczne pytania. Dopiero po chwili zreflektowała się i spojrzała na pozostałych.

- Poznacie ich po zapachu. Cokolwiek to znaczy, ale własnie sobie coś takiego przypomniałam. Kto chętny na przód?
 
Asderuki jest offline