Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2018, 20:05   #46
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Status misji:
*
Obecnie lokalizacja Hell Light jest nieznana.
Drużyna wykonała zadanie dla Kruka w pierwszym z Miejsc.
Są obecnie w drugim Miejscu.
Obecny status misji; czarny lśniący kosmita-dinozaur owns nieumarłą matronę hieno-ludzi [18+] [#rzeczy których lepiej nie wpisujcie w Google...]

Artefakt który ma zgromadzić energię duszy Timewalkera, by ta nie rozerwała na strzępy cielesnej powłoki boundera: brak
Słabości Timewalkera: ryk jego smoczej matki ??? [czarny lśniący kosmita-dinozaur????-na poprzedniego smoka podziałało dość dobrze... ]
Promieniowanie Hell Light:
- ???kto jest obecnie w jego zasięgu?
- Kiti jest obecnie na mentalnym poziomie kijanki zalanej w trupa elficką melisą i rozmawia z niewidzialnymi przyjaciółmi
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline