Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2018, 20:40   #145
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Migmar
Osoba w zbroi skinęła głową i wyciągnęła palnik. Buchną płomień i Migmar swoim wichrem rozgrzał pręty… Lud zaczął powoli opadać Ashan patrzyła nieco zdumiona, aż kolejny podmuch zdmuchnął z jej twarzy spalone brwi.
- A nie lubię was! – powiedziała i usiadła pod jednym z rusztowań.
Nagle usłyszeli ryk czegoś ogromnego i potworowatego. Postać w zbroi pobiegła w tamtą stronę.

Aiko
- A możesz je przynajmniej odpędzić? Daj mi tylko chwilę – rzekła Aibo i zaczęła śpiewać.

„Choć ciemność przysłoniła gwiazdy
Co kierunek na zawsze wskazywały
I w mroku nocy się błąkać musimy”

Jej głos rozbrzmiewał spokojem i harmonią, była w nim pewność góry niewzruszonej nawet najstraszniejszym huraganem i radość jaką każdy musi odczuwać, gdy po raz pierwszy widzi tęczę. Niczym srebrne dzwoneczki grające na wietrze, był delikatny i dźwięczny, lecz też miał w sobie gniew arktycznego huraganu. Wtedy węże natarły… i zniknęły nagle zniknęły.
- Nie wiedziałem, że z tą miotłom wyglądam tak groźnie – Rzekł Hodeki, a potem obejrzawszy się, pobladł.
Gdy Aiko popatrzyła w tamtą stronę, zobaczyła odzianego na granatową zbroję i trupią maskę łowcę nocy… Łowcę duchów i szpiegów w służbie straszliwych bliźniąt…
- Ona idzie ze mną

Policja!
Duch popatrzył na Kaburagiego zaskoczony.
- Tak, dostałam zgagi i miałam wzdęcia, ale ten młody wygląda smakowicie… – wężobieta uśmiechnęła się nieco upiornie, ale wtedy Kaburagi owinął słupami. Wąż ryknął wściekle, ale potem przybrał postać pięknej kobiety, którą była wcześniej.
- Zaite, dzielni wojownicy mnie zaaresztujcie mnie – rzekła i skrzywiła się, jakby cierpiała niewymowne katusze.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline