Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2018, 04:25   #99
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Czemu minus? Drowki są ładne, to jest cecha wszystkich elfów, także tych mrocznych :P A że wnętrze ma troszkę gorsze to cóż, bywa XD

Tolkien przesadza? XD Nie no mnie to nie robi jakie będą, ale w odgrywaniu może zrobić lekką różnicę :P

BTW. pozwoliłam sobie na pierwsze bondy

Saxa: Cwana siksa, udaje wyuzdaną tancereczkę, ale ze mnie nie zrobi idiotki, tak jak z reszty najemników Melendreza. Wiem kim jest naprawdę. Do współpracy z nią muszę podchodzić ostrożnie. Jest sprytna, ale to tylko człowiek, zawsze będę o trzy kroki do przodu przed nią.

Allayn:
Kundel jak każdy inny, z tą różnicą, że ten potrafi czarować. Nie rozumiem, jak powierzchniowe elfy mogą tak marnować potencjał elfiej rasy płodząc takie krzyżówki. No, ale jak już jest to może te jego czary do czegoś się przydadzą.

Hassan: Hassan jest silnym i walecznym wojownikiem, pod którego mieczem zapewne padło wielu wrogów. Wydaje się być dobrym sprzymierzeńcem podczas walki. Oczywiście do momentu, kiedy nie zostanie rozproszony przez jakąś zgrabną, długonogą dziewkę… Wtedy chyba jego mózg przestaje działać.

Wiadomo postacie słabo się znają, ale pracując dla tego samego typa pewnie gdzieś się tam mijały, więc są to bardziej takie powierzchowne opinie na podstawie tego co widziała, bądź słyszała czy to słysząc gdzieś wasze postacie czy od osób trzecich :P

XD Boskie relacje, moja się bardzo podoba reszta też meega.

Cytat:
Szczęście i zainteresowanie płcią piękną�-
Znaczy szpiegowałeś przez okna? Chociaż jak ty się szwendałeś z artystami swego czasu możesz ja znać jako coś innego np półdziewczyne-półwilka (pomysł jej ojca bardzo lukratywny)
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!

Ostatnio edytowane przez Obca : 14-08-2018 o 04:59.
Obca jest offline