Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2018, 06:26   #11
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hmmm, Oki po prostu nie lubię docka bo spowalnia sesje a potem trzeba z niego poprawiać i przeklajać ale w ograniczonym zakresie sobie poradzę
Jak najbardziej to rozumiem, ale osobiście nie widzę prowadzenia rozbudowanych dyskusji/rozmów bez gdoca.

Cytat:
Posprawdzałem sobie co mam i tak się zastanawiam czy nie pasowałby tu bardziej Ganesi Powietrza kapłan Akadi / Tamaturgista bo mam dla niego więcej historii więc będzie bardziej pasował na te wyższe poziomy.
Co do genasi, to najprawdopodobniej nie będzie można robić przybyszów w tej sesji, ponieważ nie pasują do fabuły.

Cytat:
Czy w ramach podręczników akceptujesz też SRD do D&D 3.5 ? Jest dostępny w polskiej wersji chodzi mi głównie o klasę prestiżową taumaturgisty bo pasuje do tej postaci fabularnie i zawsze chciałem ją wypróbować ale sesje umierały zanim zdążyło się dojść do odpowiedniego poziomu.
Zdajesz sobie sprawę, że SRD to zebrane informacje z Podręcznika Gracza i Mistrza Podziemi? Więc, tak.
 
Zormar jest offline