Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2018, 11:50   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Racja chociaż clue tej postaci i powód dla którego się tak przyjemnie ją odgrywa jest właśnie to że to Ganesi wychowany na Torilu zarozumiały i popmatyczny bo czuje się lepszy od wszystkich. To jest właśnie jak dla mnie śmieszne w tej postaci że jest z pomniejszego rodu szlacheckiego dżanich co zupełnie nie ma znaczenia w FR ale zachowuje się jakby był księciem :P

Ale tak jak mówiłem MG ma zawsze racje i jak mówisz że rasa nie pasuje do założeń sesji to trudno. Choć może przekona cię dobre uzasadnienie fabularne ?

Jak nie to wrócę do tej koncepcji kransoluda wynalazcy choć nie mam zielonego pojęcia jak rozpisać go mechanicznie... Czy to byłby problem jeżeli w historii postaci jego ojciec Berserker został przeklęty przez kapłana Auril ? Podwójne przeklęnśtwo znów może nie pasować do sesji. Generalnie chodzi o to że lodowy gigant przeklą ojca postaci i wszystkich jego przyszłych potomków na lodowyty temperment stąd mamy nie krasnoludzkiego krasnoluda
 
Brilchan jest offline