Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 12:36   #48
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Ze starej ekipy tylko Feniu i Nami zmieniają postacie. Przy czym dostałem wczoraj informację od Fenia, że znowu go życie porwało i nie da rady przygotować nowej. Nie wiem jeszcze, czy to równoznaczne z odejściem z sesji, bo nie dopytywałem, ale jeśli tak, to być może przyjmę jedną osobę więcej Wszystkie nadesłane KP są na bardzo wysokim poziomie. Muszę jeszcze zapoznać się z tą od Noraku, ale na pierwszy rzut oka wyglada bardzo porządnie. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że dostanę tyle dopracowanych kart, więc tym bardziej czuję się zmotywowany, aby jak najwiecej z nich (mam namyśli jakieś fabularne powiązania i zahaczki) wykorzystać do swojej sesji.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline