Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 17:34   #56
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Cieżko to opisać widze wiele wad samego świata, braku konsekwencji rozwoju go, niedociągnieć nieścisłości czy tez absurdów. Czasem to wyglada jakby byl traktowany przez wlasna firme jak niechciany pies i na zlosc wssystkiemu zdobyl jakas szersza widownie.
Ale nie do tego zmierzam mimo razących zaniedban i wad ma to cos w sobie ze wybieram go ponad inne swiaty czesto bardziej dopracowane zadbane dopieszczone po prostu jako produkt lepsze i pelniejsze. Ma to cos co ciezko mi opisac co trafia do mnie.
I sposob postrzegania dwarfow w wh najbardziej mi prsypadl do gustu z moja wizja.
Tolkienowe czy sapkowe czasem zdaja mi sie zbyt rubaszne i maskotkowate. Bardziej 'cukierkowe.'
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock
PanDwarf jest offline