Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 22:12   #68
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
No trochę wyluzujcie. Elfy mogą być różne, krasnoludy też. Moim zdaniem iem to ma być zabawa, a nie konkurs na dogłębną analizę podręcznik,ników, które niekoniecznie są spójne.stereotypy nie biorą się znikąd. To, że krasnoludy są postrzegane jako twarde, rubaszne (w sensie niewyszukane w żartach w), poważne (w sensie honoru) ponure wynika z tego, że wiele takich jest. Swoja droga, sam się zastanawiam, jak mogą być na raz rubaszne poważne i ponure, ale tak mi się jawią. Mój krasnolud zgłoszony do tej sesji wydaje mi się bardzo nietypowy. Jest wesołym hulaka, bo wie, ze w swoim zawodzie jutro może nie żyć. Bawi się więc każdego dnia. To chyba nie powód, żeby go skreślać?
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 15-08-2018 o 22:17. Powód: Piszę z komorki
Gladin jest offline