Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 22:23   #148
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi skrzyżował ramiona na piersi.I tak jak jesteś Tkaczem Ziemi to można nieźle się nadal wyrabiać innymi częściami ciała w tkaniu: - No dobra teraz wierzę. Jeśli mi się trafiły korzenie jak mówisz to co z tego?

Na widok przemiany węża w kobietę przez umysł Kaburagiego przebiegało stado myśli:
"No nieźle, zmiennokształtny! Tylko jak przytrzymać coś co zmienia kształt i masę?! Jak to szło... Tylko ciemność wypełni całość... Nie to nie to...
Szkoda, że jak byłem na pustyni to lepiej mi nie szło z Tkaniem Piaskiem u Sawa... Nie to też za mało! Trzeba coś więcej wyciągnąć od samego węża!


W końcu spytał starając się zachować kamienny wyraz twarzy:
- Urodziliście się razem, czy jesteście w jednym ciele od niedawna?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 15-08-2018 o 22:51.
Guren jest offline