Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 23:12   #70
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Jaki i nie ma dwoch takich samych ludzi tak samo nie ma dwoch takich samych elfow cxy krasnoludow.

Ogólnie masz jakiś ich zarys kultury wychowania, jak żyją, co dla nich jest ważne i na czym opiera się ich społeczność , zarys historii i co przeszli,w co wierzą te elementy uwzgledniasz przy tworzeniu postaci. Ale charakter i stopień danych cech i przywar też tworzysz dowolnie.
Jeden będzie ponury drugi będzie stonowany i opanowany trzeci będzie ochlejmorda czwarty będzie krzykliwy i drażliwy.
Jeden będzie radykalny inny nieco bardziej otwarty na świat.
Wszystkie krasnoludy maja jakieś rzeczy które ich łącza i dzielą.
Gladin oczywiście ze to nie powód do skreślania twojej postaci ani to nie świadczy o tym ze jest "złym krasnoludem".


Edit.

Zastanowiło mnie jakiego krasnoluda bym nie przełknął.Zmusiłeś mnie do refleksji.
Chyba musiałby być w opozycji do wszystkich wartości jakim hołduje ich Społeczeństwo.
Nie mieć żadnych cech rasowych w sobie do tego mieć profesje Zlodzieja/Skrytobojcy/ Cmentarnej hieny.

Ale takiego też udałoby się stworzyć wystarczy że np urodziłby się np w niewolni u mrocznych elfów i nie miał styczności z niczym co krasnoludzkie.
Nie miał kto go też wychować, nauczyć, ukształtować.
kiedyś nawet ostrzyłem sobie ząbki na takiego krasnoluda by stworzyć.

Czy to dalej krasnolud? oczywiście że tak.
Ale czy ma coś z krasnoluda prócz wygłądu? Oczywiście że nie.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 15-08-2018 o 23:39.
PanDwarf jest offline