Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2018, 23:31   #127
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Ja chyba zrobię typa CN, będzie do drużyny pasować - chce się stać niezależny i panem samego siebie, ale jego pełna brutalności natura i skłonność do wpadania w krwiożerczą furię nie czyni tego łatwym.

Zamiast Intimidation wezmę Acrobatics (pewnie na arenach się przydawało jak były przeszkody terenowe) bo Intimidation pół ork ma z automatu. Pozwalasz przy fizycznym zastraszaniu łączyć Intimidation z siłą zamiast z charyzmą?

Właściwie mam już wstępną kartę: https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Bondy z innymi postaciami które zaproponowałem na razie:

- Saxa to naprawdę zabawna dziewczyna, z nią nigdy nie jest nudno, choć lepiej niech ze mną nie przegina

-Ta tancerka, Galiel el-Khazut, naprawdę robi wrażenie w tańcu, muszę namówić Hernandeza by załatwił mi jej prywatny występ

- Hassan to godny szacunku wojownik, który zawsze panuje nad sobą w walce, choć oczywiście mi nie dorównuje
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 15-08-2018 o 23:39.
Lord Melkor jest offline