Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2018, 13:12   #136
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Oto na razie bondy Lieselotte. Dajcie znać, czy Wam pasują, będę jeszcze myślał nad następnymi.

Cytat:
  • Pracowałam kilka razy z Hassanem na prośbę Hadriana, z początku nawet niechętnie, ze względu na plotki, jakie chodziły o tej dwójce, gdy wyruszali razem w tany. Z ręką na sercu przyznaję się do pomyłki, Hassan to człowiek profesjonalny, honorowy i utalentowany w swoim fachu, lubię móc na nim polegać. Nie mam pojęcia co ktoś tak szarmancki i może nawet trochę czarujący, robi tak długo w towarzystwie tego bawidamka, Melendreza.
  • Shillen nakrzyczała na mnie ostatnio, gdy bawiłam się z Rahnulfem. Nie rozumiem o co jej chodziło, bardzo mu smakowały te kości!
  • Sposób w jaki porusza się Galiel przyprawia mnie o wypieki na twarzy! Też chciałabym umieć tak poruszać swoim ciałem, choć w jej stroju chyba spaliłabym się ze wstydu. Musiała też widzieć, że się jej przyglądam, ponieważ po jednym z jej występów sama do mnie zagadała, ale było mi głupio, że się tak ostentacyjnie patrzyłam! Koniec końców to sympatyczna dziewczyna, z którą bardzo przyjemnie się plotkuje.
 
MatrixTheGreat jest offline