Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2018, 14:33   #17
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Przyjmuje usprawiedliwienie choć Nitara troszkę racji ma.
Konkretnie w sensie, że fajnie jest jak sesja posuwa się w miarę możliwości sprawnie, gdyż wtedy przyjemnie się gra i nie wypada z rytmu. Z jednej strony świetnie jest jak posty są regularne oraz dłuższe i klimatyczne, bo wtedy cała sesja robi się klimatyczna i niepowtarzalna. Z drugiej zaś strony przecież tez nie wymagane są mega elaboraty. Klimat tkwi nie w ilości tekstu, a w jego jakości. Czasem więc wystarczy krótki i treściwy post, żeby "kolejka" i wydarzenia mogły biec dalej, a gdy będzie czas na dłuższy i dopracowany post nadrobi się braki treści z poprzednich. Takie jest moje zdanie.
Myślę więc, że spokojnie będziemy w stanie wypracować sobie rzetelne i stałe tempo posuwania się sesji, żeby nie wypaść z rytmu i nie stracić na jakości i klimacie. W końcu przecież ma to być dobra zabawa.

Podsumowując chciałbym mój kolejny post wstawić jutro popołudniu najpóźniej w niedzielę.
Miłego weekendu.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline