Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2018, 20:06   #76
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Myślę, że już wszyscy z zapowiedzianych dostarczyli mi KP. Muszę przyznać, ze całkiem spory odzew był, jak na rekrutacje dodatkową i osiem kart postaci wpadło, ale niestety wybrać muszę tylko kilka. Postanowiłem, że będzie to pięciu graczy, więc lista osób, które się dostały, prezentuje się następująco:
  • Avdima - człowiek, fanatyk
  • Porando - człowiek, żak
  • Asmodian - człowiek, zwadźca
  • Komtur - krasnolud, cyrkowiec
  • Icarius - człowiek, kupiec

Kolejność przypadkowa. Zapraszam was do tematu komentarzy, gdzie możecie się przywitać ze starą załogą. Sesja rozpocznie się terminowo, czyli jutro i wtedy też pojawi się temat sesyjny z panelem, ale dopiero wieczorem, kiedy wrócę z pracy.

Pozostałym chciałbym podziękować za ich udział w rekrutacji. Naprawdę ciężko było mi wybrać spośród tylu otrzymanych kart, ponieważ wszystkie trzymały wysoki poziom, więc moja decyzja była bardzo subiektywna i kierowałem się już bardziej oryginalnością, czy własną intuicją przy dobrze tych ostatnich.

Rekrutację uważam za zakończoną. Temat można zamknąć.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 19-08-2018 o 20:08.
Warlock jest offline