Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2018, 10:24   #72
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Kart dostałem 15 i selekcja była ciężka bardzo. Wszystkim dziękuję za udział w niej, karty były na prawdę ciekawe.

Jak to zwykle u mnie bywa przyjmuję ciut więcej, niż zamierzałem. Ale damy radę


Do sesji, w tym momencie, dostają się:
Dhratlach
hen_cerbin
Lechu
Gladin
Waydack
MrKoffin
Caleb
Wolander




Osoby, które się nie dostały, Wasze karty zachowuję. Pamiętajcie, że wciąż jest szansa dołączyć w późniejszym terminie. Ktoś może zrezygnować, ktoś zginąć, albo zobaczę że są rezerwy na kolejne miejsce. Jak tak będzie, dam znać.

Raga, Phil - byliście następni w kolejce. Bardzo możliwe, że wyślę Wam PW z pewną propozycją.



Co do samej sesji. Zacząłem, bądź zacznę z każdym swego rodzaju prolog na docu. Proszę zerkajcie tam i w miarę możliwości odpowiadajcie jak najszybciej (moje odpowiedzi mogą być wolniejsze, bo będę miał tego trochę do ogarniania). To co się tam dzieje jest tylko do Waszej informacji na razie – nie dzielcie tego z pozostałymi proszę.
W tym czasie będę kończył dokumenty sesyjne (aktualizacja o rzeczy z Waszych historii) itp. Sam też wracam po urlopie do pracy, więc taka chwilka na ogarnięcie wszystkiego będzie mi potrzebna. Myślę, że do tygodnia powstaną tematy tu i ruszymy dalej na forum. Ale zależy też to od sytuacji na docu. W razie pytań, pytajcie tam.

Dzięki i powodzenia!
 
AJT jest offline