Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2018, 20:29   #1182
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
@Asmodian, Nami, Komtur

Proszę o linka do awatarów.

@Wszyscy
Chciałbym, abyśmy zaczęli sesję dość powoli, jako że od razu rzucam was w wir wydarzeń i wiem, że na chwilę obecną kilka osób ma nadmiar innych obowiązków, więc robienie z tego od razu walki może być ponad siły niektórych. Pierwsza kolejka potrwa do niedzieli włącznie z tego właśnie powodu. Chciałbym, abyście w swoich postach odnieśli się jakoś do opisanych wydarzeń, możecie nawet o coś zapytać Dorana w dowolnym momencie przed szarżą na pozycje kultystów. Dobrze by też było, gdybyście w swoich pierwszych postach zawarli opis postaci, aby inni wiedzieli z kim grają. Później też wyślijcie mi jakiś skrócony opis to dodam go na stronę. Reszta to już wasza własna inwencja twórcza i inicjatywa

Co do samej walki, to planuję ją zacząć w środku tygodnia. Oblężenia w RPGach są stosunkowo trudne do płynnego zrealizowania i chcę to jedno zrobić dobrze, dlatego jeszcze potrzebuję trochę czasu do przygotowania się. Mam już plan jak to zrobię i raczej na pewno dobrze to wypali, bo już kiedyś to przerabiałem, ale jeszcze muszę kilka elementów przemyśleć/doszlifować. Pojawią się niebawem dwa osobne doki, w których będziecie pisać deklaracje, tudzież jakieś bardzo krótkie opis i dialogi, choćby z pierwszej osoby (tak jakbyśmy grali na żywo). Chodzi o minimalizacje tekstu z waszej strony na rzecz przejrzystości i tempa akcji. Normalnie byśmy to rozgrywali w komentarzach, ale podzieleni jesteście na dwie grupy i nie da się tego równocześnie rozgrywać w komentarzach bez pogubienia się w dziesiątkach, dlatego dok jest w tym wypadku jedynym sensownym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że nie zniechęca to was, bo pewnie więcej już i tak się nie pojawi (chyba, że znowu gdzieś się rozdzielimy). Będę też dbał, aby tempo tam umożliwiało każdemu zareagowanie. Zamierzam rozgrywać jedną rundę na obu dokach na dzień i te rundy będą prowadzone równocześnie względem siebie, aby całość zgrać ze sobą w czasie.

@Nami & Feniu
Możecie kontrolować obie swoje postacie w czasie tych pierwszych scen. Później staną się już NPCami w moich rękach i najprawdopodobniej odejdą (w ten czy inny sposób ).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-08-2018 o 20:32.
Warlock jest offline