Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2018, 20:58   #149
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Policja
Kobieta nieco ochłonęła, gdy muzyka ucichła, a ludzie zaczęli buczeć. Kobieta zrobiła niewinno słodką minę.
- Jestem piękna i mądra Zielony Wąż chłopczyku z Ba sing Se… Czy twój młody towarzysz nie zechce założyć mi kajdanek – zapytała i zachichotała na widok stremowanej i bardzo sztywnej postawy Marco
Na scenie.
- Ty…ty…tylko się nie daj zabić siora, bo nie wiem, czy zdddołaaam cię pomścić! – wystękał Hideki. W tym momencie łowca nocy cisnął w Aiko rojem lodowych kolców zdolnych rozerwać jej twarz na strzępy, ale młoda tkaczka wody chwyciła je w kule wody i cisnęła z powrotem do mężczyzny. Ten jednak uniknął jej ataku. W tej chwili jednak z pomocą przybył muzyk-tkacz wiatru, który zagrał na trąbie i pchnął łowcę daleko. Ten jednak wstał i zerwał z twarzy maskę, której nagle wyrosły odnóża jak u pająka. Łowca miał twarz pomalowaną na biało, lecz wargi i powieki były sinoczarne.
Obok muzyka stanęła kobieta w dziwnej zbroi.

http://kostnica.eu/roll/5b7b0e04ca646/ atak łowcy
Kostnica obrona Aiko
Kostnica Atak aiko
Kostnica Obrona łowcy
Kostnica Atak Migmara
Kostnica Obrona łowcy

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline