Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2018, 21:30   #1189
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Panel sesji uzupełniony. Wyszła nam równa dwunastka... straceńców

Na dziś robię sobie małą przerwę od poważniejszych spraw związanych z sesją. Trochę się napracowałem nad tym wszystkim i potrzebuję sobie zlasować mózg jakąś gierką przed snem. Jutro będę uzupełniał stronę i statystyki.

Cytat:
Jak skończę majstrować jeszcze przy swojej KP (zmiana języka, dokupienie nowego sprzetu i takie tam, bo wciąż mam ten z Żądzy Zemsty), to napiszę Wam tutaj kilka rzeczy dotyczących naszego celu.
Z tym celem to Flejm ma na myśli przekazanie wam garść informacji, które wcześniej mu sam udzieliłem (w końcu jego postać ma tam wiedzę Nehekharę i częściowo przetłumaczony dziennik jakiegoś skryby z antycznych czasów), zastrzegając, że od niego zależy ile wam z tego powie.

A co do nadchodzącej walki, to planuję rozbić ją na dwa elementy. Walkę regimentów, czyli domowe zasady mass combat, o których możecie sobie poczytać. To będzie jednak działać w tle i ja sam się tym zajmę, ale linkuję zasady, abyście wiedzieli, że ma to jakiś mechaniczny kręgosłup i poddane będzie to losowi, a nie woli MG. Drugim elementem to jest osobne wyzwanie dla awanturników, którego rozwiązanie będzie miało znaczący wpływ na losy starcia (i na tym pewnie skupią się wasze działania). Innymi słowy nie musicie się kłopotać dodatkowymi zasadami, czy jakąś wybitną strategią, choć będziecie mogli też bezpośrednio wpłynąć na walkę regimentów (szczególnie jeśli macie dostęp do broni zadającej obrażenia obszarowe).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-08-2018 o 21:33.
Warlock jest offline