Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2018, 01:13   #332
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 30

- Oki myli państwo post jest :> Dłużej nie czekam a i okazja jest do naskrobania posta to naskrobałem. Posty do końca tygodnia czyli do 26.VIII.

- ag. ter. Beaumont 10/10 zdrowa; (Christine Hepburn)
- ag. Wainwright 10/10 zdrowy; (Albert William Lloyd)
- mł. ag. Gulbrand 10/10 zdrowy; (Lars Erik Rasmussen)



- Nie wiem co się dzieje z Gormo, od połowy lipca nie logował się z tego co widzę na jego profilu. Więc Edward przechodzi na autopilota w tej turze i jeśli trzeba będzie to do końca misji. Jeśli się nadal Gormo nie pojawi to Edward zostanie przydzielony do innych zadań. Na razie możecie zarządzać jego postacią.

- Poza tym Lucek nie dałeś posta ani żadnej deklarki, L4 ani nic więc odpisałem do posta Aiko.

- Spotkanie z domku myśliwskim dobiegło końca, mieliście czas wrócić do hotelu w Rjuken a stamtąd Gabrielle i Edward udali się na przejażdżkę i spacer. Spacerem z hotelu do elektrowni to z ok 1.5 h marszu w jedną stronę. Jeśli się weźmie taksówkę o wiele szybciej.

- Wynik ze spacerowego rekonesansu jak w poście. Czyli dość łatwo podejść pod płot od strony lasu albo zniknąć w nim jeśli w przeciwną stronę. Problemem jest podwórze na którym słabo z zasłonami i kryjówkami. Orientacyjnie też tylko wiadomo w której części budynku jest magazyn z ciężką wodą jaką wcześniej pokazywał agentom Stiansen.

- Siatkę w płocie da się pewnie przejść o ile się doliczy ryzyko poszarpania się przez drut na górze. Można też przeciąć siatkę ale trzeba się liczyć z pozostawieniem dziury po sobie no i trzeba mieć coś do przecinania drutu a na razie nic takiego nie macie.

- Stiansen jak obiecał to zadzwonił. Zagraniczny kontrachent zgodził się spotkać z gośćmi zza oceanu na niedzielny lunch.

- Na koniec posta jest ok 2 - 3 h zanim zacznie zmierzchać. Pogoda jest zaskakująco ciepła jak na ten kraj i miesiąc ale nadal jest pochmurno.

---


- Chyba ode mnie tyle. Jak coś to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline