Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2018, 16:16   #49
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Ma pani bujną wyobraźnię panno Mars. Panowie, tu jest co najmniej dziesięć metrów. Może mały zakład? - elf uśmiechnął się serdecznie do kobiety. Ta dała jednak radę ukryć swoje zdziwienie nagłą próbą udowodnienia czegoś, jednakże nie potrafiła skryć swojego zafascynowania. Nie tylko jego słowa i uwaga wpłynęły na zainteresowanie, jakim Elsa obdarzyła mężczyznę. Sama próba zakładania się była ciekawa.

- Wyobraźnia to nie jedyna rzecz, którą los mnie obdarzył - odparła bez cienia uśmiechu, wwiercając swoje natarczywe, surowe spojrzenie w Faeranduil'a. Przez ten czas nawet nie mrugnęła - A co mogę wygrać? - dopytała, kiedy w jej spojrzeniu zapłonęła nieposkromiona natura ciekawskości.

Na nieudane próby splatania magii panna Mars kaszlnęła kilka razy, chcąc tym samym ukryć rozbawienie. Wszak nie wypadało śmiać się z kogoś, kto przynajmniej próbował cokolwiek zdziałać, a nawet i miał jakikolwiek plan czy pomysł. Niestety kapłanka pozostała bierna, a jej myśli zbyt mocno krążyły wokół tego niedomówionego zakładu.

- Wydaje mi się to podpuchą i próbą odstraszania. Naprawdę myślicie, że kapłani by codziennie czy nawet raz w tygodniu, miesiącu, wspinali się tutaj? - zastanowiła się na głos, spacerując niespiesznie po krawędzi przepaści - Morryci to nie szaleńcy - temu zdaniu towarzyszyło wzruszenie ramionami. Elsa wzrokiem szukała innej drogi, zejścia, sposobu... Zastanawiała się nawet czy jakiś fragment nie jest owiany magią iluzji. Zakonnicy musieli się chronić jakoś przed nieproszonymi wycieczkami turystycznymi. Gdzieś muszą być jakieś ślady, które dadzą podpowiedź.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest teraz online