Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2018, 20:28   #50
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
- Wydaje mi się to podpuchą i próbą odstraszania. Naprawdę myślicie, że kapłani by codziennie czy nawet raz w tygodniu, miesiącu, wspinali się tutaj? - zastanowiła się na głos Elsa, spacerując niespiesznie po krawędzi przepaści - Morryci to nie szaleńcy - temu zdaniu towarzyszyło wzruszenie ramionami.
- Naprawdę? - Zwrócił się do niej Dieter, którego wyraz twarzy nie krył zaskoczenia. - Proszę mi wybaczyć mój brak taktu, ale zawsze uważałem was, kapłanów, za strasznych dziwaków. Jeszcze dziesięć lat temu kłaniałem się wam w pas, ale od tamtego czasu zbyt wiele widziałem podłości i niesprawiedliwości na tym świecie, aby móc darzyć drugą osobę trwożnym szacunkiem - powiedział były żołnierz, odrywając na chwilę wzrok od Elsy, aby lepiej móc przyjrzeć się okolicy w poszukiwaniu jakiejś innej możliwej drogi. - Dużo wśród was, klechów, ludzi, którzy nadużywają danej im od bogów władzy. Poznałem kilku takich, których żywot był zaprzeczeniem nauk ich niebiańskiego patrona, ale ciebie w ten sposób nie oceniam, Elso. W zasadzie to uratowaliście mi życie; ty i ten twój rycerzyk. Powinienem być zatem wdzięczny...
Dieter spojrzał ukradkiem na Haralda, ciekaw czy rycerz zareaguje na jego pełen herezji stosunek do kapłanów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 21-08-2018 o 20:30.
Warlock jest offline