Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2018, 11:03   #238
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- MiTzu, zdejmij to z Abego - powiedział do swojego robota. Silniczki manewrowe natychmiast ruszyły rozpędzając sześcian z soczewką na środku wprost w stronę technika. Rohan tymczasem odbił się do innej części gabinetu zabiegowego. Poruszał się tuż przy podłodze. Korzystając z tego, że w MedLabie było powietrze inżynier miał zdjęty kombinezon. Czyli w zasadzie w przeciwieństwie do Wekesy nie chroniło go nic.

W końcu złapał młotek i uruchomił emiter pola elektrycznego. Raz już się to sprawdziło z jednym z tych stworów. Nie miał zamiaru uderzać, bo młot przy braku grawitacji nie działał tak jak powinien, ale zwykłe dotknięcie powinno go odstraszyć. A jeżeli oberwie Wekesa, to siądą mu wyświetlacze w kombinezonie, a jego kopnie prąd. Ale z pewnością uczyni mniejsze spustoszenie niż strzał z pistoletu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline