Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2018, 18:19   #49
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
A to taka zdolność Xanomorphusa, jak trafi zwykłym atakiem, to ma szanse na zaplucie/zainfekowanie rany tym jego śluzem i jak wygra też drugi rzut to przeciwnik jest osłabiony i łatwiej go wyeliminować. Taka skomplikowana mechanika jak na nasz prostu system, bo to jest +15 do rzutu na naszą(? a tego sie nie dopytałem czy ten debuff osłabia ogólnie, czy tylko Dirith (+ jego bestia?) może z tego ułatwienia skorzystać) a przynajmniej moją korzyść.
Inaczej to zawsze by wchodził i byłoby trochę za łatwo, z czym się zgadzam. Bo zawsze przed jakimkolwiek atakiem dawałbym ten debuff i wszyscy wymieceni. A tak czy siak zamierzałem go dawać, więc po prostu wybrałem rzadszą ale bardziej dotkliwą dla przeciwników opcję
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline