Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2018, 09:30   #108
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Przypomnienie najważniejszych informacji

Nasz adres:
Zajazd Jowisz
Turawa, ul. Spacerowa 6

Miejsce jest dość dobrze schowane w lesie, więc zalecam korzystanie z GPS-ów, żeby tam dotrzeć.
Za domkami jest parking, jednak trzeba skręcić alejkę wcześniej żeby do niego dojechać - przed samym budynkiem Ośrodka (w razie czego jednak można zaparkować pod ośrodkiem).

Jeśli ktoś będzie próbował z Opola dotrzeć autbusem, to naprzeciwko dworca PKP jest dworzec PKS - tam szuka busa do Turawy i niestety nastawia się na dłuższy spacer od przystanku do miejsca docelowego.

Na miejscu jest restauracja, ale są też miejsca do grillowania, więc dobrze żebyście coś do jedzenia/picia ze sobą przywieźli, bo pewnie wieczorem będziemy grillować.

Doba "hotelowa" w domkach zaczyna się od 14 a kończy o 11.
Domki są wynajęte od piątku do niedzieli.

Spodziewamy się załamania pogody, więc weźcie też jakieś długie spodnie/długie rękawy.

Osoby, które nie przelały mi pozostałych pieniędzy za domki, proszę, by miały odliczoną kasę przy sobie. I nie, nie można mi teraz przelać, bo ja dziś wyjeżdżam. :P
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem