Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2018, 13:47   #508
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 33 06:05 h; 0.25 ja do Dagon V (37 400 000 km)

No to środa minęła więc mamy mój post :> I mamy początek Tury 33. Termin na taki jeszcze urlopowy bo do czw. 06.IX. Jakieś 2 tyg na zmajstrowanie posta. Mam nadzieję, że wystarczy


Ogóły



- Minęło ok 10 min w tej turze. Czyli jest 06:05 h po skoku.

- Do orbity Dagon V zostało "Archeonowi" ok 0.25 ja (ok 37 400 000 km). Czyli mniej więcej tyle co najbardziej zewnętrznymi księżycami gazowych olbrzymów a nimi samymi. Obecnie na początku tury jest to jakieś 20 - 30 min. lotu dropshipem. Sama korweta stopniowo zwalniając potrzebowałaby jeszcze z ok 45 - 60 min by myśleć o dokowaniu na orbicie do tych jednostek na Dagon V.

- W tej turze, poza Papą wszyscy mają ze sobą łączność. Z tym, że Linda, Veronica i Julia są nietomne więc nie reagują.

- Trochę, żeście się porozłazili więc się zrobiło kilka grupek i singli. Podam mniej więcej jak jest na koniec mojego posta:

- Dziób; S 3; P "C"; Mostek: Tichy i Prya.
- Dziób; S 2; P "E"; magazyn torped: Drake i Nivi
- Sródokręcie; S 4; P "D"; medlab: Rohan, Abe + nieprzytomne dziewczyny: Linda, Veronica i Julia.
- ???; Papa (0 h; rezerwa 0 min) (brak łączności)

- Silvia jest na śródokręciu, S 4, w rekreacyjnej rozrywkowni; frachtowca "SS Vega".


- Te (1 h) przy BG to te osoby którym zaświecił się czerwony alarm tlenowy i zostało im jakieś 1 h tlenu (Papa). Skafandry mają tlenu na 10 h przy pełnych butlach + 0.5 h rezerwy. Sama wymiana butli jest dość prosta jak się ma czas, okazję i nową butlę w zapasie.

- Wszyscy na pokładzie słyszą komunikat kapitana o otrzymaniu meldunku z OSS.




@Mostek



- Zostało ok 45 - 60 min lotu korwetą do Dagon V. Dropship zaoszczędza około połowy tego czasu i można go już wysyłać w każdej chwili jeśli chodzi o jego zasięg. Ot, kwestia kiedy będzie zdatny do lotu.

- Poza tym jest łączność z przytomną częścią załogi i są nawet na kamerach, poza Abe bo w ładowni nie ostały się kamery.



@Medlab


- Chłopakom wspólnym wysiłkiem udało się zabić stwora, zdemolować medlab i odtworzyć kwasowy problem dopiero co zażegnany w izolatce.

- Rękawice skafandra Abe są poparzone kwasem, kwas będzie działał przez 3 tury. Przy bardzo niekorzystnych rzutach na OP może zeżreć te OP.

- Sceneria na koniec posta jest tuż po walce jak Abe nadal trzyma zabitego stwora i ma opleciony jego ogon wokół szyi.



@Magazyn torped



- Drake rozbroił głowicę torpedy więc problem został zażegnany.

- Stwór zaatakował Nivi więc jest ona w Zwarciu. W wyniku walki szyba hełmu uległa rozbiciu więc OP przeciw stworowi już nie działa. W magazynie jest powietrze więc nie grozi uduszenie póki jest w magazynie.

- Na koniec posta Drake ma swobodę manewru. Przestrzeń jest dość ciasna bo większość magazyny wypełniają torpedy i jest tylko wąskie przejście między nimi. Na jego końcu Nivi zmaga się ze stworem.



---



- Cyba tyle póki co. Jakby co to pytać i pisać posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline