Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2018, 20:27   #33
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
heeeee... @3@ myślałem tu raczej o backgroundzie (o roli jaką by odgrywała taka postać w ekspedycji. Szczerze jako korporacja wolałbym wysłać kogoś takiego, niż np. botanika czy archeologa [takie moje zboczenie związane z doświadczeniem w pracy w korpo]. Chociaż archeolog/geolog/ekspert od topografii, czy też inna osoba babrająca w ziemi to też fajny pomysł), bo na takiej misji na miejscu korporacji takiego "kwatermistrza" bym dał (supply chain i komunikacja są niezbędne). Chciałem dodać więcej realizmu :3
Rzeczywiście medyk, elektryk, "hakier", czy członek załogi będący tajnym agentem służb wywiadu, albo "utrzymanka" szefa wyprawy, która chciała się tylko poopalać na egzotycznej wyspie to też ciekawe pomysły, ale nie mam wystarczającej wiedzy by takie postacie odgrywać :P

Żeby odgrywać kierownika logistycznego z drugiej strony trzeba jedynie potrafić liczyć i mieć dobre umiejętności organizacyjne (mając na uwadze tych wszystkich idio... dżentelmenów, których poznałem pełniących podobne stanowiska)

P.S. I nie chodziło mi o magazyniera czy tragarza

Przydatne zdolności tej postaci, które wykorzystywałaby już w trakcie sesji, związane by były z umiejętnościami, które nabyła w (mrocznej i tajemniczej) przeszłości
 

Ostatnio edytowane przez Koime : 23-08-2018 o 20:42.
Koime jest offline