Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2018, 20:49   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Alpha Complex, where everyone is happy... or dead.

Czy chciałbyś zostać zamknięty w bunkrze, ostatniej ostoi ludzkości? Jedynym miejscu gdzie nie dociera bliżej niesprecyzowane ZUO?
Komunistycznej utopii gdzie wszystkim zarządza wszechobecny i wszechpotężny Komputer, całkowicie nieomylny. Nawet jeśli wydaje sprzeczne ze sobą rozkazy. Ty bowiem biedny klonie nie jesteś tu by je kwestionować, tylko by je wykonywać. Nieposłuszeństwo to zdrada, a zdradę każe się śmiercią (podobnie jak wszystkie inne przestępstwa).

Witajcie w... Paranoia, jednym z systemów RPG, w który zawsze chciałem zagrać. W linku podanym przeze mnie można sobie poczytać o detalach. Generalnie coś jak seksmisja, tyle że zamiast rządów LIGI, mamy rządy KOMPUTERA. Pytanie tylko czy komuś by chciało się grać w takim świecie z komedii Machulskiego i Barei i odgrywać te wszystkie absurdy komunizmu z kamienną twarzą?
Nie wrzuciłem ankiety, bo nie mam jeszcze nic przypominającego scenariusza, a i świat musiałbym nieco zmodyfikować pod własne kaprysy. Niemniej czekam na opinię i ewentualne sugestie i może coś wykluje się na Dziadka Mroza albo nieco wcześniej
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 24-08-2018 o 20:52.
abishai jest offline