Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2018, 11:41   #21
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Moi Drodzy,
podjąłem decyzję. Rekrutacja zostaje anulowana.

Przepraszam wszystkich tych, którzy poświęcili czas na kreowanie swoich postaci. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego ile wymaga to pracy oraz czasu, lecz musiałem zadecydować, co ma dla mnie większy priorytet, jak i potencjał. Niniejsza sesja, czy też projekt, o którym to wczoraj napomknąłem. Stanęło na tym, iż bardziej mi zależy na tym drugim.

Niemniej na ową decyzję złożyły się również inne czynniki, jak ograniczenia czasowe, czy powrót do grania na żywo, lecz to dopiero owe przedsięwzięcie przeważyło za podjęciem takiego, a nie innego działania.

Na otarcie łez rzeknę jednak, że ów projekt ma charakter RPGowy, a jego rezultaty powinny Was zainteresować, kiedy już postanowię ujawnić go przed światem. Niemniej jest jeszcze na takim etapie prac, iż nie warto się nad tym rozwodzić.

Mam nadzieję, że być może uda nam się rozegrać jakąś sesję w przyszłości.

Pozdrawiam
Zormar

//Proszę Administrację o zamknięcie wątku.
 
Zormar jest offline