Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2018, 13:38   #56
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Czy mogę prosić o robienie mi notatek takich rzeczy?
Masz na myśli takie tl:dr? Na stronie z materiałami dodam wkrótce zakładkę "Timeline" w której będę umieszczać skrócony opis wydarzeń. Będzie można tam zerknąć gdyby coś umknęło.

Jeżeli chodzi o mechanikę to zacząłem robić sobie notatnik tutaj. Na razie jest tam tylko doświadczenie BG, ale w wolnych chwilach będę dodawać inne rzeczy jak wasze rzuty obronne, łupy drużyny itp.
Zasoby takie jak strzały, bełty czy potki odpisuję na bieżąco w arkuszu z obciążeniem, a czary i umiejki na kopiach KP.

E. Pytanie do wszystkich - czy ktoś będzie chciał wrzucać swój odpis z walki i czy będziecie jeszcze próbować dogonić ostatniego tygrysa?
 

Ostatnio edytowane przez Dust Mephit : 25-08-2018 o 13:40.
Dust Mephit jest offline