Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 12:43   #1280
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Przepraszam was, ale zdecydowałem się, że zamknę sesję. Wiem, że zszargam sobie tym reputację, ale wypada przedstawić sprawę wprost. Najzwyczajniej w świecie odechciało mi się prowadzenia, czy w ogóle gry przez forum, po tym jak od dwóch tygodni muszę użerać się z jednym z graczy, a przy okazji ogarniać tuzin innych. Nadwyręża to i tak dość ograniczone moje możliwości, a uważam, że prowadzenie również powinno sprawiać przyjemność. Żałuję, bo pomysł na sesję miałem bardzo fajny i sporo czasu w to zainwestowałem, a wy świetne postacie przygotowaliście i zaangażowaliście się, więc tym bardziej jest mi wstyd. Jeśli jednak ktoś chce przejąć po mnie pałeczkę, to droga wolna – dam mu wszystkie materiały z dostępem do strony i wszelką niezbędną pomoc w prowadzeniu. Tymczasem ja się stąd eksmituję, niesmak pozostał.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline