Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 20:15   #153
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Psy i węże
Oczy Marka rozszerzyły się w zdziwieniu i pewnym szoku.
- Ale różne „różne”? – zapytał młody policjant – Nie jestem pewien, czy rozsądnie jest ją zamykać – młody policjant był wyraźnie stremowany, ale też bardzo nieufny względem zatrzymanej, jakby ta miała mu odgryźć głowę. Sądząc po tym, jak się uśmiechała , nie była to opcja jej niemiła.
- Ja w ludzkim ciele? Wypraszam sobie, widzi mnie pan taką, jaką jestem! – zaśmiała się zimno przywodząc na myśl kruszący się lód. Gdy szli w stronę radiowozu nagle chłopak, który wcześniej grał na dachu zeskoczył amortyzując upadek stopniami z ziemi. Podem podszedł do policjantów klaszcząc szyderczo.
- Cóż to za czasy, że psy wloką węża? Zaiste złe. Czy piesy wiedzą jakie widowisko zepsuły? Piesy niedbałą bo piesy to nie artysty – rzekł –kręcąc ze smutkiem głową – Piesy chcą zobaczyć sztuczkę? – rzekł przekrzywiając po psiemu głowę.
Tymczasem na scenie
Muzyka tkacza wichru wsparła walczących. Tymczasem łowca oplótł Aibo wodą, a pająkmasek rzucił się na Gidekiego, który odepchnął go kopniakiem, Aiko podbiła łocy oko,
Kostnica muzyka Migmara
Kostnica obrona łowcy
Kostnica Atak aiko
Kostnica obrona łowcy
Kostnica porwanieAibo
Kostnica atak paskojąka
Kostnica Obrona Hdidekiego

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline