Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 20:34   #35
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Przepraszam? W komentarzu mogę trzy linijki, na docu podobnie, ale jak już mam pisać post to się staram bardziej.
Wybaczam Oczywiście żart. W sesji jak najbardziej wszystko odpowiednio
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Założyłem, że Robin może to wiedzieć, skoro rozpoznała ich po głosie.
Tak, wszystkie rzeczy, co wpisuje do materiałów Wasze postacie wiedzą. Szczególnie te miejscowe (niemiejscowe, sami wiecie - decydujcie) A jak będzie jakieś obostrzenie, to też dodam. Po prostu nie zasypywałem też wszystkim, a i tak jeszcze wszystkiego sam nie wiem
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Jeśli za szybko Robin poszła to też proszę o zatrzymanie mnie. Ale pomyślałem, że nie trzeba by dziewięć osób szło do każdej pierdoły...
Nie za szybko, dlatego ja też dałem mój odpis i dam kolejny pewnie jutro. Poza tym akcja nie posunęła się tak daleko, by komuś zablokować inną możliwość reakcji, jaką by dał na pierwszego posta - na przykład wyciąga miecz i z okrzykiem na gębie biegnie na intruzów.
Cytat:
Napisał Wolandar Zobacz post
Adelbert wyszedł już na dobre z gry w kości? Nie ma żadnej godnej uwagi broni na fanta.
Tak, jest w lesie razem z resztą
Cytat:
Napisał Wolandar Zobacz post
Czy tylko mi Adelbert myli się z Abelardem?
Nie tylko. Wkopaliście mnie z tym strasznie. Któregoś muszę ubić czym prędzej
 
AJT jest offline