Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 23:14   #189
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Olegario, który dotychczas tylko przyglądał się dyskusji, postanowił w końcu zareagować, gdy Ari był już na skraju wybuchnięcia. Sekretne motywy jego kompanów i ich osobiste interesy nigdy go nie interesowały. Fakt, że przy okazji może się zmierzyć z co lepszymi bestiami i umyślnie wystawiać się na niebezpieczeństwo mógłby kogoś o zdrowych zmysłach zdenerwować, ale włócznik do tej grupy ludzi raczej nie należał. Jeśli na szali ważyła się jednak możliwość rozlewu krwi pomiędzy kompanami... Co z nich byłaby za najemnicza kompania, gdyby siebie nawzajem powybijali?

-Dobra, dobra, już spokojnie dziewczyny, nie drapcie się! - wtrącił się, wchodząc pomiędzy dyskutujących.
-W rzyci mam wasze tajemne zlecenia, zakony, jakichś nienazwanych hrabiów z Gównogrodu i całą resztę. Bierzemy jedną robotę naraz, a na razie jest nią wycieczka krajoznawcza w poszukiwaniu kurhanu i nabazgrolenie mapy. Jeśli PRZY OKAZJI uda nam się rozwiązać wasz problem to świetnie, ale priorytetem jest ta robota. Komu to nie pasuje - wychędażać mi stąd w tempie przyśpieszonym, wypije wasze zdrowie z panami krasnoludami. - rozejrzał się po reakcjach towarzyszy, u niektórych szukając posłuchu, u innych poparcia swojej płomiennej przemowy motywującej.
-Kłamałem, nie wypije waszego zdrowia. A teraz się zorganizujmy jak zawsze: Rudy do gotowania, reszta przygotować obóz i zaprzyjaźniać się z khazadami. Jak pójdę się odlać, to ktoś w międzyczasie niech ustali warty. Hugon, dasz radę odbyć wartę z kimś innym niż ta Twoja kochanica, którą zostawiliśmy w klasztorze, czy mamy przygotować jakąś szkapę na jej podobiznę, żebyś nie zmarzł w nocy?
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline