Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2018, 05:55   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przystanek Sigil mi się podoba z chęcią zagrałbym młodym kapłanem Jergala albo Archiwistom w służbię tego samego bóstwa któremu nekromanta wymordował wioskę wiem mało orginalne ale miałby motywacje do walki :P

Tylko mam jeden problem: Czy nie znikniesz bez słowa po kilku rundach jak ostatnio ? Podobała mi się sesja Wichry Zmian: Ostatnia Karczma byłem zachwycony że udało mi się rozwikłać zagadkę i cieszyłem się na sesje widać było że masz fajny pomysł oraz dobrze piszesz.

Sam próbuje mistrzować wiem że to trudna sprawa, rozumiem że czasami życie przeszkadza, praca, choroby itp. Czasami się po prostu nie chcę... Nie miałbym pretensji jakbyś po prostu napisał jednym zdaniem: Odechciało mi się prowadzić dzięki za wspólne granie ale ty nawet tego nie zrobiłeś stary.

Patrząc na twoje notatki to się często u ciebie powtarza sam miałem się dołączyć do chóru lamentów ale nie lubię być negatywny.

Z drugiej strony od dawna chciałem zagrać w coś ze Sferami więc z chęcią bym spróbował jeżeli akurat przyjąłbyś moją KP lecz miło by było wiedzieć że nie znikniesz znów z forum po kilku turach dopóki "Szopa znów nie najdzie"
 
Brilchan jest offline