Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2018, 18:48   #28
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
No właśnie z tym problem. Po urlopie może następnie ,alegle kolejki? Plan w sumie proty ma być. Czekać aż wyjdzie, napaść, postraszyć, wkraczam po kilku chwilach. Szamoczemy się, wychodzę zwycięski. Oni uciekają, ja sprawdzam, czy wszystko w porządku z kobietą. Podpytuje, dokąd się udaje i stanowczo nalegam, że nie puszczę jej smej., Bo ktoś znowu może na nią napaść. Mam nadzieję, że może zaprowadzi mnie do dworu a tam albo coś wymyślę, żeby się da!ej wkręcić. Albo zapytam, o której planuję wracać, żebym mógł jej towar,yszyc. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie trudno, będę myślał dalej. Moczymordom przedstawiam prosty plan jak wyżej. Chce się zbliżyć do damy, oni mimpomoga, ja im stawiam kolejkę. Zgadzają się, to dogaduje się z karczmarzem na płatność. Jezeoi zgodzi się na lód, to place od razu z góry. Jeżeli ,a pieniądze, to dopiero po robocie wrócę i ,wpłacę za kolejki.
 
Gladin jest offline