Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2018, 23:39   #15
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
A to dopiero.
W sondzie więcej głosów uzyskała druga opcja - leśny survival. I do planowania tejże usiadłem. Więc aby było jasne:
Zagracie uciekinierami z Langwald i spróbujecie przetrwać nadchodzącą falę wrogów w leśnej osadzie.
Eh. Myślenie życzeniowe przysłoniło mi rzeczywistość.
Ale jak myślisz, że się wycofam to się grubo mylisz

Może pojawi się ciura obozowa - narzędzia na start i jakieś potrzebne rzemiosło, przeszukiwanie i spostrzegawczość, opieka nad zwierzętami...
Może rzemieślnik (bez narzędzi, ale może coś znajdzie, a wycena i podwójne rzemiosło też się przydadzą).
A może w końcu zagram uczniem czarodzieja?

[W drużynie przyda się też na pewno:
  • producent żywności: łowca/chłop/rybak (jeśli przy jakiejś wodzie będziemy);
  • zbieracz zasobów: leśnik/górnik
  • cyrulik
To nie wyczerpuje oczywiście tematu, a nawet nikogo do walki i zwiadu jeszcze nie dopisałem (choć leśnik i łowca trochę pomogą na pewno).
Tak patrzę, że w tej sesji to sześciu-ośmiu graczy to minimum (tak na szybko: musimy obsadzić role budowniczych, rzemieślników, zbieraczy zasobów, producentów żywności, plus zwiad/walka/leczenie).

Podoba mi się ta sesja, wymusi współpracę na niezłym poziomie. Albo śmierć.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline