Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2018, 21:35   #104
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
MG nie lubi kursywy. I tak, kiedyś nawet od graczy wymagałem.
Drodzy gracze, sądzę, iż i w tej kolejce mój odpis jest zbędny. Proszę o kontakt osobisty i jakieś akcje które podejmujecie (lub to co może wam w nich przeszkodzić). Sądzę, że większość postów będzie wymagała współpracy ze mną.


Wisienki - czeka Cię wieczorna "pogawędka" z avatarem. Załóż jakiegoś doca.
Mi Raaz - w dogodnym momencie po naradzie poczujesz silne zawroty głowy i niemal wymioty. Chwila skupienia, pierwsza 1 i będzie ok. Coś cholernie zaburzyło przepływ vis w mieście.
Podobny efekt dotknął Patricka lecz znacznie słabiej.
Muszę zakładać nowego doca? Nie możemy pisać w tym w którym np. jest rozpisana moja postać? (gubię się gdy gdy jest wiele doców na raz).
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline