Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2018, 13:58   #209
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To chyba wpływ szalonej ucieczki... ja natomiast ściśle wg instrukcji kulnąłem te 2k10 i wyszyły dwie siódemki . Czyli szczęsliwie, co nie Pip ?
- Aha. Jeszcze jedna siódemka i byłby nowy, lepszy, abgrejdowiony szatan Ale cóż, chciałem te rzuty byście mieli sami okazję pokulać za swoje postacie. Jeśli gdzieś mi rzuty będą potrzebne a ich nie będzie/zbraknie no to pokulam samemu.



@Zombi, Ehran i Psionik

- Gdzie post? Termin był do wczoraj. U Zombi coś mam w doc od biedy mogę wkleić. Ale od chłopaków nic a stanowią cały, jeden zespół od jakiego nie mam żadnego odpisu. W każdym razie ja tak czy siak, postaram się wrzucić post w weekend.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline