Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2018, 15:01   #83
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Jeśli Wisienki i Melkor potwierdzą dostępność to mamy pewny termin 6 października ludzie!

Z tego co widzę minimum: 7 osób (Sunellici nie liczę bo jakby co ma swój nocleg) + 1 (2 dzieci jeśli Redone weźmie swoje, ja dla małego opiekę raczej załatwię) + 1 pies. Propozycja zakwaterowania z mojej strony - 2 domki 4 osobowe (całoroczne, o ile się da Cennik | Camping, pole namiotowe, domki i hotel w Toruniu. Nie dodzwoniłem się do nich niestety, ale spróbuję zaraz napisać maila z pytaniem o dostępność terminu. Jakieś uwagi/sugestie?
Mi pasuje, nie wiem jak Melkorowi, ale mi ten termin pasuje.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem